Potrebujete si do svojho účtu v SuperFaktúre importovať už existujúce kontakty svojich odberateľov/dodávateľov?

Tento import je možné vykonať v účte v časti “Kontakty” kliknutím na “Import kontaktov”.

Import kontaktovAby sa import dokončil v poriadku a dáta sa importovali tak, ako majú, je potrebné si importovaný súbor upraviť podľa vzoru. Po kliknutí na “Import kontaktov” sa vám otvorí nové okienko, kde si kliknete na “Vytvorte si súbor podľa vzorového príkladu”.

 

Dôležité je zachovanie stĺpcov v takom poradí v akom sú vo vzorovom súbore !

Taktiež môže nastať situácia, kedy prechádzate zo živnosti na s.r.o. alebo opačne a potrebujete vaše kontakty preniesť z jedného účtu v SuperFaktúre na iný. V takomto prípade existujú dve možnosti:

  1. V účte, z ktorého si želáte kontakty exportovať (do iného účtu) v časti “NástrojeExport” kliknite na “Kontakty” a stiahne sa vám excelovský súbor s kontaktami. Následne si vo vašom druhom účte v časti “Kontakty” kliknete na “Import kontaktov”, tu si stiahnete vzorový súbor pre import a excelovský súbor si podľa toho upravíte a následne ho nahráte.
  2. Ďalšou možnosťou je napísať nám na email info@superfaktura.sk z emailovej adresy majiteľa účtu (majiteľský email) že si želáte kontakty preniesť z účtu A do účtu B.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.