V časti „Nastavenia (1) -> Profil (2) -> Logo a podpis (3)“ si viete nahrať obrázok svojho loga a pečiatky priamo z vášho počítača.

Logo sa bude zobrazovať na každom vystavenom novo dokumente (faktúry, cenové ponuky, objednávky) vedľa vašich údajov dodávateľa.

Podpis sa tiež bude automaticky na dokladoch zobrazovať. V prípade že doklad chcete odovzdať klientovi v papierovej podobe s vlastnoručným podpisom a pečiatkou, je možné podpis „vypnúť“ tak, že v detaile faktúry (aj každého iného dokladu) odškrtnete políčko „podpis“.

 

Podporované formáty obrázkov sú: .jpg. .png, .gif. Maximálna veľkosť obrázka je 1600px a 2MB. Odporúčame obrázok pred vložením do SuperFaktúry čo najviac orezať.

TIP: Ak je vaša pečiatka s podpisom na faktúre príliš malá, je pravdepodobné, že obrázok pečiatky obsahuje okolo veľa prázdneho miesta. Orežte, preto pečiatku tak, aby mala, čo najmenej bieleho okolia a importujte pečiatku znovu.Ak máte cez pečiatku aj podpis, pokúste sa, aby podpis nezasahoval príliš do okolia pečiatky.

Takto budú Vaše faktúry vyzerať naozaj reprezentatívne 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.