Skončili ste s podnikaním alebo ste omylom vytvorili účet, ktorý neplánujete používať?

Účet na SuperFaktúre môžete zmazať len pod prihlásením používateľa s rolou majiteľ (t. j. najčastejšie ten, kto účet registroval).

V časti „Nastavenia (1) -> Profil -> Kontaktné a fakturačné údaje (2)“ kliknite na spodku stránky na linku „Zrušiť účet (3)“.

 

Po kliknutí sa dostanete na stránku pre zrušenie účtu. Na stránke tejto stránke informujeme o priebehu zrušenia účtu až k jeho úplnému zmazaniu. Budeme veľmi radi, ak nám na tomto mieste v malom dotazníku uvediete aj dôvod zrušenia (pomôže nám to pri zlepšovaní našich služieb).

stranka zrusenie uctu

Zrušenie účtu

 

Po potvrdení zrušenia účtu bude váš účet postúpený k definitívnemu zmazaniu o 7 dní. Dovtedy môžete ešte svoju žiadosť odvolať. Všetky potrebné informácie vám budú zaslané emailom, v ktorom taktiež nájdete linku, cez ktorú svoj účet môžete okamžite zmazať.

Pozor! Po definitívnom zmazaní už nebude možné účet ani doklady obnoviť, preto odporúčame, aby ste si ešte pred samotným zmazaním účtu vyexportovali a zálohovali všetky vaše doklady, ktoré ste v SuperFaktúre uložili.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.