Začiatkom roku 2024 došlo k odstráneniu limitu počtu dokladov pri exporte do PDF. Aktuálne môžete exportovať do PDF kľudne aj 50 000 dokladov … žiaden problém.

Ako export funguje? Exportovať doklady do PDF môžete zo zoznamu dokladov a taktiež v časti “Nástroje —> Export”. Týmto vytvoríte požiadávku pre sťahovanie dokladov a už len čakáte, kým bude súbor pripravený na stiahnutie. Aby ste nemuseli len čakať a mohli si kľudne pracovať vo svojom účte, okno s informáciou ohľadom exportu môžete ľahko zatvoriť. Informácia ohľadom súboru pripraveného na stiahnutie vám príde do “Inboxu” v účte (Prehľady —> Inbox), alebo emailom. Súbor na stiahnutie bude dostupný po dobu 2-och dní.

V prípade, že chcete pri exporte doklady zlúčiť do jedného PDF súboru, je možné tak vykonať len s maximálne 250 dokladmi.

Úprava API exportu dokladov

Využívate export dokladov do PDF pomocou API? Spozorníte prosím. K úprave exportu došlo taktiež k úprave API dokumentácie.

„Nástroje->Export“

Export zo zoznamu

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.