Krok 1

Aby ste mohli využívať online platby za zvýhodnených podmienok, musíte si najprv vytvoriť účet v platobnej bráne Barion. Vo svojom účte v SuperFaktúre kliknite na tlačidlo na aktivovanie.

 

Krok 2

Budete presmerovaní na stránku Barionu, v pravom hornom rohu je registrácia.

 

Krok 3

Na ďalšej stránke si zvoľte typ účtu „Obchodné“ a vyplňte zobrazený formulár.

Krok 4

Po jeho vyplnení už budete prihlásený vo svojom novom účte. Avšak ešte je potrebné vytvoriť Nový obchod. Platobnú bránu môžete využívať aj pre viacero svojich eshopov, každý z nich si môžete spravovať priamo v tejto časti. Obchod musíte vytvoriť aj v prípade, že online platby budete zobrazovať iba na vašich faktúrach v SuperFaktúre (nie v eshope). Vyplnenie následného formuláru však bude pre vás o niečo jednoduchšie.


Krok 5

Po splnení všetkých podmienok (nezabudnite najmä urobiť prevod malej sumy z Vášho bežného bankového účtu na účet Barion) a dodatočnej aktivácii účtu zo strany Barionu (trvá to zväčša pár dní) Vám bude pridelené identifikačné číslo, tzv. POSkey. Toto číslo potom zadajte priamo v SuperFaktúre, v časti Nástroje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.