Sklad v SuperFaktúre slúži na evidenciu skladových položiek. Pri vytváraní novej skladovej položky je možné zadať názov, cenu bez DPH, výšku DPH, mernú jednotku položky, unikátne číslo skladovej položky, počiatočný stav a popis položky.

sklad

Následne pri vytváraní faktúry stačí zadať začiatočné písmená z názvu skladovej položky, v položke na faktúre sa automaticky ukáže stav skladu a cena. Po vybratí tejto skladovej položky a zadaní počtu sa stav skladu automaticky upraví.

Untitleddddedd

sdddd

 

Aktuálny stav skladu si taktiež možno vyexportovať vo formáte .xlsx v sekcii Nástroje > Export agendy. 

Upraviť hromadne stav na sklade je možné cez Hromadný import skladu.

 

Comments

 1. Viktor

  Ahoj,

  bolo by super umožniť vytvorenie viacero skladov. Keď má človek viacero prevádzok, súčasné riešenie sa žiaľ nedá použiť 😉

  1. Janka Ivanišová Article Author

   Ahoj, Viktor, ako píšeš, momentálne je v systéme možné mať len 1 sklad. V budúcnosti nevylučujeme možnosť zapracovania viacerých skladov.

 2. Lucia Zábojová

  Používame Váš systém v eshope už 2 roky a sme maximálne spokojný so všetkým čo ponúkate, až na jednu vec. Momentálne prechádzame na podvojne účtovníctvo a z dôvodu že Váš sklad nedokáže skladové hospodárstvo evidovať ako je potrebné v podvojnom účtovníctve, budeme musieť Vaše služby opustiť aj keď veľmi neradi nakoľko sme spokojný. Musíme nútene prejsť na Pohodu, alebo niečo podobne iba kvôli skladu. Možno by stálo za uváženie sklad spraviť na systém aby sa mohol použiť v podvojnom účtovníctve, kde môžem ten istý tovar pri naskladnení zadať s cenou nákupu akou som ju kúpil pri jednotlivých objednávkach a následne systém postupne odratáva jednotlive ks s cenou akou sa postupne nakúpili. To je jedniná a pre nás veľmi podstatná vec. Ak by ste vedeli poradiť čo spraviť , resp. kde alebo kto by nás vedel prepojiť s Vašim systémom a vyhovujúcim skladom. Ďakujem

  1. Janka Ivanišová Article Author

   Dobrý deň, momentálny sklad v SuperFaktúre je skutočne veľmi jednoduchý a nie je schopný pokryť pokročilé potreby ako komplexné skladové hospodárstvo. SuperFaktúra je však otvorený systém, cez API je na ňu možné prepojiť aj systémy tretích strán. Pokiaľ si nájdete/vytvoríte riešenie skladu mimo SuperFaktúry, samotnú fakturáciu je možné ponechať u nás. Momentálne vieme predovšetkým o fulfillment riešeniach typu iSklad.eu, ktoré sú na SuperFaktúru napojené. V dohľadnej dobe bude vynovená funkcionalita evidencie nákladov, s ktorou do SuperFaktúry pribudne možnosť evidovať ku skladovej položke aj jej nákupnú cenu a naskladnenie položky priamo z evidovaného nákladu (prijatej faktúry).

 3. Marek Horos

  Dobrý deň,
  určite by sme chceli mať možnosť evidencie viacerých skladov. Napr 3, povedzme vlastná spotreba, eshop a ostatné(velkoobchod)

  1. Janka Ivanišová Article Author

   Dobrý deň, mrzí ma, no momentálne jednoduchý sklad v SuperFaktúre takúto možnosť nevie poskytnúť.

  1. Janka Ivanišová Article Author

   Dobrý deň,

   pokiaľ ste si zaznačili vybrané skladové položky cez checkbox, v ľavom hornom rohu zoznamu sa Vám vysvietilo tlačidlo hromadného výberu – multiselect (tri vodorovné čiary). Po kliknutí naň sa Vám zobrazí možnosť vymazať označené položky.

 4. Natalia

  Dobrý deň,
  plánojete v dohľadnej dobe aj FIFO, máme položky kde je zakaždým iná nákupná cena. Ďakujem

 5. Majo

  Dobrý deň,
  riešime v poslednej dobe stále problém s našepkávačom. Kedže máme veľa položiek nemôžeme plnohodnotne používať Váš program. Zadáme do dodacieho listu slovo alebo 3 písmená a načítava sa to sekundu a nič neukáže. Spôsobuje nám to naozaj problémy . Prosím o skorú odpoved. Ďakujem

 6. Marcela

  Dobrý deň, potrebovala by som vedieť či konečné sumy skladu ( Nákupná hodnota skladu a Predajná hodnota skladu ) sú sumy už s DPH alebo bez DPH. Ďakujem

  1. Janka Ivanišová Article Author

   Dobrý deň, v nástroji Cenník / Sklad – hodnoty v dolnom modrom sumári Nákupná hodnota skladu a Predajná hodnota skladu sú zobrazované bez DPH.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.