Zakúpenie predplatného je možné po prihlásení do účtu SuperFaktúry kliknutím v pravom hornom rohu na „Kúpiť SuperFaktúru (1)“ a následne na modré tlačidlo „Predĺžiť predplatné (2)„.

Predplatné je možné zakúpiť v prípade, keď:

  • máte ešte aktívne 30-dňové bezplatné skúšobné členstvo – zakúpenie predplatné vám bude aktivované až po skončení tejto doby a účet tak budete mať stále aktívny
  • máte aktívne už zakúpené predplatné – aj v tomto prípade novo zakúpené predplatné bude aktivované až po skončení toho aktuálneho a plynule tak naň nadviaže
  • nemáte účet aktívny (po uplynutí 30-dňového bezplatného obdobia alebo skončení zakúpeného členstva) – po zakúpení predplatného vám bude účet aktívny ihneď, ako dostaneme informáciu o vykonanej platbe

V prípade, že nebudete mať aktívne žiadne členstvo, nemusíte sa báť o to, že by ste prišli o doklady. Účet so všetkými dokladmi budete mať aktívny a po jeho prihlásení je možné faktúry exportovať do PDF alebo Excelu alebo si ich prezerať. Do doby zakúpenia predplatného však nebude možné doklady editovať alebo vytvárať nové.

Proces objednávky:

  1. Kúpiť SuperFakturu → Kúpiť predplatné
  2. Výber balíka predplatného podľa vašich potrieb
  3. Výber dĺžky predplatného (platí, čím dlhšie obdobie, tým nižšia cena za mesiac)
  4. Zadanie a kontrola fakturačných údajov + možnosť zakúpenia doplnkových služieb
  5. Výber platobnej metódy pre spôsob úhrady objednávky
  6. Potvrdenie objednávky predplatného

Po prijatí úhrady predplatného budete e-mailom informovaní o aktivácii účtu. Do e-mailu vám tiež pošleme faktúru za zakúpené predplatné ako už uhradenú. Túto a všetky ostatné faktúry za predplatné nájdete tiež v účte SuperFaktúry v časti „Nastavenia (1)Predplatné (2)Faktúra (3)„.

Informácie v prípade potreby zmeny už zakúpeného predplatného nájdete tu.

Nezabudnite! V rámci garancie spokojnosti zaručujeme 100% vrátenie peňazí do 14 dní od zakúpenia, v prípade ak nebudete so SuperFaktúrou spokojní!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.