Pokiaľ ste si SuperFaktúru odskúšali zadarmo a rozhodli ste sa zakúpiť si balík služieb, ale aj v prípade, že vám v dohľadnej dobe už existujúce predplatné bude končiť, prípadne skončilo, viete si ho veľmi jednoducho zakúpiť a to priamo vo vašom účte po prihlásení sa na moja.superfaktura.sk. V pravom hornom rohu kliknete na odkaz „Kúpiť SuperFaktúru“ a následne na zelenú ikonku „Predĺžiť“. Pokiaľ vám predplatné vyprší, tak nemusíte panikáriť, všetky dokumenty, ktoré ste si u nás vytvorili budete mať neustále prístupné, len nebudete môcť vytvárať nové dokumenty.

Následne si zvolíte typ  a dĺžku predplatného, ktoré vám najlepšie vyhovuje. Na výber máte z troch typov: základné, štandardné a prémiové.

  • Základný balík je určené najmä pre začínajúcich podnikateľov a živnostníkov. Okrem neobmedzených faktúr a nákladov tu máte k dispozícii sklad, ktorý môžete využiť aj ako cenník.
  • Štandardný balík zaujme predovšetkým podnikateľov, ktorí potrebujú fakturovať v pravidelných intervaloch, alebo majú veľké množstvo dopytov a potrebujú evidovať aj schválené cenové ponuky a objednávky.
  • Prémiový balík je určené predovšetkým stredne veľkým podnikom a majiteľom e-shopov. Týmto balíčkom získate prístup viacerých užívateľov do vášho účtu alebo prepojenie SuperFaktúry cez API rozhranie s vlastným intranetom, alebo e-shopom.

Pri výberu dĺžky predplatného platí pravidlo, že na čím dlhšie obdobie si objednáte, tým lacnejší bude poplatok za jeden mesiac predplatného.

Posledným krokom je výber spôsobu platby:

  • TatraPay – platobná metóda pre klientov Tatra banky. Po potvrdení budete presmerovaní na stránku internet bankingu Tatra Banky, kde dokončíte svoju objednávku.
  • Platba kartou – po potvrdení budete presmerovaní na zabezpečenú stránku Tatra banky (pre vykonanie platby nemusíte byť klientom Tatra banky), kde dokončíte svoju platbu.  Podporované karty sú VISA, MasterCard, Maestro. Predplatné je aktivované okamžite.
  • Besteron – platobný systém, ktorý prijíma platby prostredníctvom okamžitých bankových prevodov. Podporované banky:  ČSOB, VÚB, Poštová banka, Sberbank, SLSP, UniCredit, Tatra banka, Viamo. Pri platbe touto metódou prebehne aktivácia predplatného okamžite.
  • Bankový prevod – pri voľbe bankového prevodu sa vám zobrazia informácie k zrealizovaniu platby. Zadávate platobný príkaz vo svojej banke a tlačidlom „Potvrďte objednávku“ platbu potvrdíte. Následne je potrebné počkať, kým bude čiastka pripísaná na účet SuperFaktúry a potom vám bude balík predĺžený. Tento prevod môže trvať až 2 pracovné dni. Pokiaľ ste rýchli a potvrdíte platbu pred zadaním platobného príkazu, tak zmiznú pokyny pre jeho zadanie. V tomto prípade nie je treba objednávku opakovať a stačí sa pozrieť do emailu, kde nájdete informácie k platbe, ktoré vám SuperFaktúra automaticky zasiela po potvrdení objednávky.

O aktivácii predplatného ste informovaní emailom, ktorý obsahuje faktúru za zakúpené predplatné. Pokiaľ faktúru stratíte, je možné si ju kedykoľvek opätovne stiahnuť v prehľade predplatného po kliknutí v hornom pravom rohu na odkaz „Kúpiť SuperFaktúru“.

O spôsobe, ako možno zmeniť už aktívny predplatený balík na iný typ sa dozviete tu: „Ako si zmeniť typ balíka“.

Nezabudnite! V rámci garancie spokojnosti zaručujeme 100% vrátenie peňazí do 14 dní od zakúpenia, v prípade ak nebudete so SuperFaktúrou spokojní!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.