Nových používateľov do účtu pridáte v časti „Nastavenia (1) -> Používatelia (2)“ kliknutím na „Pridať používateľa (3)„.

Nového používatelia môže do účtu pridať majiteľ účtu alebo administrátor.

Vybrať si môžete z týchto preddefinovaných rolí:

  • Administrátor môže vytvárať, editovať a mazať všetky doklady v SuperFaktúre. Zároveň môže meniť profil spoločnosti a nastavenia aplikácie. Tiež môže vytvárať kontá novým používateľom.
  • Senior môže vytvárať, editovať a mazať všetky doklady v SuperFaktúre. Nemôže ale meniť profil spoločnosti ani nastavenia aplikáci.
  • Medior môže vytvárať nové doklady. Editovať a mazať však môže len doklady, ktoré sám vytvoril. Nemôže meniť profil spoločnosti ani nastavenia aplikácie.
  • Junior môže vytvárať nové doklady. V zoznamoch dokladov vidí iba tie, ktoré sám vytvoril, nemá prístup k prehľadom a nástrojom. Nemôže meniť profil spoločnosti ani nastavenia aplikácie.
  • Účtovník môže editovať a mazať doklady a používať exporty. Nemôže vytvárať nové doklady.
  • Hosť môže prezerať doklady v SuperFaktúre. Nemôže však nič meniť, ani vystavovať nové doklady.

(4) Typ – voľba jednej z ponúkaných rolí a preddefinovanie tak práv používateľa

(5) Meno – meno nového používateľa (nie je povinný údaj)

(6) Telefón – telefón nového používateľa (nie je povinný údaj)

(7) Email – email nového používateľa, ktorým sa bude do účtu prihlasovať

(8) Zasielať tomuto používateľovi skryté kópie e-mailov – po zaškrtnutí tohto checkboxu budú používateľovi na jeho email chodiť skryté kópie emailov odoslaných z účtu

(9) Zobraziť tomuto používateľovi pohyby na bankovom účte – po zaškrtnutí tohto checkboxu bude mať používateľ prístup do časti „Platby“ a bude môcť tiež párovať platby s dokladmi

Po pridaní nového užívateľa mu automaticky príde na zadaný email pozvánka s informáciou o pridaní emailu do vášho účtu v SuperFaktúre. V pozvánke používateľ klikne na políčko „Prihlásiť sa do SuperFaktúry„, kedy sa prvýkrát prihlási a nastaví si vlastné heslo do účtu.

Na každej faktúre vytvorenej v Multiuser konte bude v pätičke informácia s kontaktnými údajmi – menom, telefónnym číslom a emailom používateľa, ktorý doklad vystavil.

Každá zmena na doklade sa uloží v podrobnej histórii akcií s presnými časmi a menami používateľov, ktorá vám zaručí dokonalý prehľad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.